من معمولاً اشاره نمی کنم که شما می توانید فعالیتی را از Mi Band 4 شروع کنید (به جای فشار دادن "شروع" از برنامه) ، اما می توانید.


دستبند سلامتی 4 دیجیکالا


Mi Band 4 اگرچه به اندازه Forerunner سنسور ندارد ، اما در واقع Mi دقیق 4 دقیق بود.ضبط ضربان قلب - چه در حالت استراحت و چه در حالت فعال - با Mi Band 4 مناسب است.


لوازم جانبی دستبند سلامتی 4


Forerunner و Mi Band 4 در طول تمرین کاملاً نزدیک بند بند Tickr X بودند.Mi Band 4 در واقع با کاهش 10 درصدی پوند کار بهتری انجام داد ، اگرچه تقریباً به اندازه مورد نیاز پایین نرفت: Tickr X در حالی که Mi باند فقط به 150 پوند در دقیقه کاهش یافت.


تغییر زبان می بند 4 به فارسی


48 ، ویژگی جدیدی را برای به اشتراک گذاری ضربان قلب به ارمغان آورد و به Mi Band 4 اجازه می دهد تا اطلاعات ضربان قلب را با سایر برنامه های تناسب اندام برقرار کند.در تمام مدت حضورم در دستگاه ، هیچ مشکلی در زمینه ردیابی خواب مشاهده نکرده ام - به نظر می رسد Mi Band 4 همیشه زمان خواب و بیداری من را به طور دقیق گزارش می کند.


تفاوت دستبند سلامتی 4 گلوبال و چینی


قبل از اینکه خیلی به آن بپردازیم ، من از Mi Band 4 استفاده می کنم که برای مناطق خارج از چین در نظر گرفته شده است ، بنابراین واحد بررسی من از پرداخت بدون تماس با Alipay و همچنین پرداخت های حمل و نقل عمومی پشتیبانی نمی کند. برای اطلاعات بیشتر در مورد مدل چینی ، به اینجا مراجعه کنید. نمی توانید به هیچ یک از آنها پاسخ دهید ، و به دلیل کم بودن نمایشگر خواندن برخی از پیام ها دشوار است ، اما داشتن آن همچنان یک ویژگی خوب است.


لوازم جانبی می بند 4


جعبه گشایی می بند 4 اونجرز


دانلود پس زمینه دستبند سلامتی 4


بند سیلیکونی مچ بند 4


بخش تمرین شامل چهار زیر بخش است: وضعیت ، پیاده روی ، دویدن و شنا.پیاده روی ، دویدن و شنا فقط برای شروع دستی این نوع فعالیت ها از تلفن شما استفاده می شود.بخش وضعیت جایی است که فعالیتها و اهداف روز جاری را پیدا خواهید کرد.من دوست ندارم چک کردن سابقه تمرین یا فعالیت شما چقدر دشوار باشد.به عنوان فردی که مدام پیشرفت تمرین را با گذشت زمان بررسی می کند ، این کمی دست و پا گیر است.


دستبند سلامتی 4 با گارانتی


اگر یک کاربر سخت گیر Google Fit هستید و نمی توانید از برنامه برای هر کاری چشم پوشی کنید ، خبر خوب: شما می توانید داده های Mi Fit خود را با Google Fit همگام سازی کنید.من شخصاً هیچکدام از مشکلات اخیر Google Fit را تجربه نکرده ام که دیگران دارند ، بنابراین فقط بدانید که تجربه شما با همگام سازی داده های Mi Band 4 با Google Fit ممکن است متفاوت باشد.


می بند 4 دیوار


Realme همچنین یک رقیب Mi Band 4 به نام Realme Band منتشر کرد ، اما واقعا شمع Mi Band 4 را نگه نمی دارد.


دستبند سلامتی 4 فارسی


شیائومی همچنین قصد دارد به زودی Xiaomi Mi Band 4C را منتشر کند ، اگرچه احتمالاً یک نام تجاری Realme Band باشد. برنامه Fitbit یکی از بهترین برنامه های موجود است و به طور کلی یک تجربه تصفیه شده تر را ارائه می دهد.


می بند 4 زومیت


Xiaomi Mi Band 4 با نمایشگر بهبود یافته ، پروفایل های ورزشی بیشتر ، خود را به عنوان یکی از بهترین ردیاب های تناسب اندام ارزان سال 2019 معرفی می کند. اگر آن را بهترین ردیاب تناسب اندام ارزان نامیدید ، نمی دانم با شما بحث می کنم یا نه.


طریقه اتصال مچ بند 4 به گوشی


اگر این بررسی Xiaomi Mi Band 4 را می خوانید ، احتمال زیادی وجود دارد که شما درباره خط Mi Band شیائومی چیزهای زیادی شنیده باشید و بخواهید بدانید که تبلیغات تبلیغاتی در مورد چیست ، یا قبلاً سفارش Mi Band 4 خود را ثبت کرده اید و منتظر ورود آن هستند.هیاهوی اطراف دستگاه های Mi Band و به طور کلی دستگاه های Xiaomi به یک دلیل وجود دارد.شیائومی محصولات بسیار خوبی تولید می کند که هزینه آنها حتی یک تن هم نیست.


می بند 4 شیائومی دیجی کالا


ما به افرادی که در جستجوی یک ردیاب تناسب اندام با هزینه کم هستند توصیه می کنیم Xiaomi Mi Band 5 را بررسی کنند.0.این نمایشگر بهتر و پروفایل فعالیت بیشتری دارد ، اما با وجود این موارد قیمت ناچیزی به وجود می آید ، اگرچه Mi Band 4 هنوز به طور قابل توجهی ارزان تر از سایر ردیاب های تناسب اندام با مجموعه ویژگی های مشابه است.


شیائومی مچ بند 4 قیمت


س isال این است که ، آیا واقعاً با صرف 50 دلار اضافی برای یک محصول رقابتی ، هیچ چیز ارزشمندی به دست می آورید یا همه باید همین حالا تمام شوند و Mi Band 4 را خریداری کنند؟ این همان چیزی است که در بررسی Xiaomi Mi Band 4 به آن پاسخ خواهیم داد.بیایید صادقانه بگوییم: هیچ یک از دستگاه های Mi Band شیائومی تا کنون به خوبی طراحی شده ترین فناوری نیستند ، اما Mi Band 4 یک پیشرفت است.برای انتخاب حالت ها یا تنظیمات مختلف ، انگشت خود را به بالا یا پایین بکشید ، برای دسترسی به کنترل های موسیقی از صفحه تماشا به سمت چپ یا راست بکشید یا برای بازگشت از صفحه دیگری به سمت راست بکشید.


طرز کار با می بند 4


همچنین می توانید روی دکمه خازنی زیر نمایشگر ضربه بزنید تا برگردد.ما نمی توانیم یک تغییر رسمی برای به روز رسانی پیدا کنیم ، اگرچه یک موضوع Reddit گفته است که متن اطلاع رسانی پس از به روزرسانی کوچکتر است. و نگران نباشید ، در حال حاضر تعداد زیادی باند شخص ثالث Mi Band 4 در آمازون وجود دارد.


بند می بند 4 فلزی


همچنین بخوانید: بهترین باند های Xiaomi Mi Band 4 که می توانید خریداری کنیددر طول آزمایش ، من هیچ مشکلی در ارتباط بین Mi Band 4 و Pixel 3 خود مشاهده نکردم.


فیلم می بند 4


یک یادداشت سریع درباره کابل شارژ: من از آن متنفرم. با استفاده معمولی ، شیائومی می گوید باتری 135 میلی آمپر ساعت با یک بار شارژ حدود 20 روز دوام می آورد.


می بند 4 گلوبال ترب


این GPS داخلی ندارد ، بنابراین اگر فقط با ردیاب تناسب اندام خود برای دویدن بیرون بروید ، معیارهای فاصله شما بسیار دقیق نخواهد بود.با این حال ، این یک ویژگی GPS متصل به همراه دارد ، بنابراین اگر مشکلی برای آوردن تلفن خود ندارید ، می توانید تمرینات خود را با GPS ردیابی کنید.


محافظ مچ بند 4