شاید هدیه ای بهتر از هدیه ای با ذوق شخصی خوب وجود نداشته باشد.اگر می خواهید ساعت های سفارشی با زیبایی طراحی شده باشند ، دیگر به دنبال این نباشید زیرا Undone Watches شما را تحت پوشش قرار داده است.Undone از زمان راه اندازی در سال 2014 ، ساعتهای با سفارش و با کیفیت تولید می کند.تعادل بین شخصی سازی و دسترسی ایجاد کنید و آنها توانستند این چشم انداز را برجسته کنند.


ساعت مچی دیجیتال


آنچه که این ساعت را از خاصیت بیشتری برخوردار می کند این است که اولین ساعت تیتانیوم Undone Watches است.این ساعت دارای یک صفحه شماره گیری خاکستری زیبا و یک حاشیه زیبا و تاکیمتر سیاه است. دارای یک بند چرمی مشکی تمساح است که به خوبی با ویژگی های خاکستری و سیاه ساعت سازگار است.اگر از طرفداران شوالیه تاریکی در گاتهام هستید ، قطعاً دوست دارید این ساعت را دوست داشته باشید.


ساعت مچی aries gold


برای سفارشی سازی ، ابتدا شماره گیری را داریم.برای گزینه دوم ، ما یک شماره گیری سفید با اعداد عربی سیاه ، عناصر قرمز و آبی ، یک مقیاس از راه دور و صفحات زیر شماره گیری شده به صورت عمودی داریم.همچنین می توانید حروف اول تا هشت حرف را به دیسک اضافه کنید.


ساعت مچی emporio armani


پس از انجام این کار ، چندین گزینه برای سبک و رنگ ساعت به شما ارائه می شود. در آخر می توانید از بین قاب پشتی یا سخت شیشه ای یکی را انتخاب کنید.از طرف دیگر ، انتخاب یک قاب پشتی شیشه ای این گزینه را به شما می دهد که تصویری را به دلخواه خود اضافه کنید. ساعت ها اغلب هدیه مناسبی هستند ، اما می توانید با شخصی سازی آنها کاملاً متناسب با سبک عزیزانتان ، آنها را بهبود ببخشید.اگر می خواهید ساعت های سفارشی با زیبایی طراحی شده باشند ، دیگر به دنبال این نباشید زیرا Undone Watches شما را تحت پوشش قرار داده است.


ساعت مچی cobel


از طریق این فرآیند تعاملی ، مشتریان می توانند یک ساعت معنادار و شخصی تر برای خود و عزیزانشان ایجاد کنند.این دستگاه بر روی یک حرکت زمان سنج مکانیکی ترکیبی کوارتز فلای بک تأمین شده توسط سیکو کار می کند.


ساعت مچی edifice


همچنین می توانید حرف "W" و عبارت "صنایع وین" را بر روی تلفن مشاهده کنید. اما قبل از اینکه به گزینه های مختلف سفارشی سازی بپردازیم ، اجازه دهید مشخصات خاص این ساعت را بررسی کنیم.این یک قاب 40 میلیمتری در فولاد ضد زنگ 316L و کریستال گنبدی سخت K1 دارد.


ساعت مچی fucda


شما می توانید از بین سه طرح مختلف دیسک انتخاب کنید که همه آنها شامل دو شماره گیر فرعی هستند. سرانجام ، یک نسخه کاملا سیاه از شماره گیری دوم با یک نوار سفید وجود دارد.همچنین می توانید حروف اول تا هشت حرف را به دیسک اضافه کنید. پس از انجام این کار ، چندین گزینه برای سبک و رنگ ساعت به شما ارائه می شود. در آخر می توانید از بین قاب پشتی یا سخت شیشه ای یکی را انتخاب کنید.


ساعت مچی gemstar


در مورد دامنه قیمتی که در آن قرار دارد ، Vintage Killy Watch مرزهای خود را نه تنها از نظر کیفیت بلکه از لحاظ زیبایی نیز پیش می برد.اگر به دنبال یک ساعت شیک و بادوام هستید ، Undone Watches Classic Original ممکن است بهترین انتخاب برای شما باشد.این ساعت با ترکیبی از اعداد بزرگ عربی و نشانگرهای ساعت ضخیم طراحی ساده و سرراستی دارد - هر دو به رنگ کرم نرم.


ساعت مچی ice


برای قاب ، شما می توانید بین یک قاب سیاه استریل یا یک قاب شیب دار ، که یک ستون پرنعمت در رنگ های سبز ، سیاه یا سرمه ای است ، انتخاب کنید. الگوی پیکان دارای یک سر پیکان نارنجی روشن برای عقربه ساعت است ، در حالی که الگوی شمشیر دارای ترکیبی از کرم و نقره است.از طرف دیگر ، مدل مرسدس چهار گزینه مختلف رنگی دارد. می توانید از بین یک انیمیشن با شماره گیری تاریخ سفید یا یک انیمیشن با شماره گیری تاریخ سیاه انتخاب کنید.اغراق خواهد بود اگر همه آنها را نام ببرید ، بنابراین ما فقط به برخی گزینه ها اشاره می کنیم که همیشه در دسترس مدل های دیگر مانند بند و دستبند فلزی ناتو نیستند.


ساعت مچی لاروس مدل iso9001


اکنون ، می توانید آن را به همان شکل درست کنید یا یک تصویر چاپ شده برای لمس شخصی تر را در آن قرار دهید. از آنجا که این ساعت یک نسخه ویژه است ، با گزینه های سفارشی سازی همراه نخواهد بود. تا 50 متر در برابر آب مقاوم است ، که باعث می شود بیش از حد برای سایش و قرار گرفتن در معرض روزانه مناسب باشد. این مورد از ماسه ساخته شده است برای یک پوشش شیک و مدرن. این ساعت همچنین دارای یک بند پارچه ای مشکی با دوخت زرد است که بر روی مچ دست احساس راحتی می کند.این ساعت دارای صفحه شماره گیری زیبا و مشکی با طراحی درخشان مانند وب است.


ساعت مچی kolber


همچنین دارای عقربه های ساعتی روشن و شاخص هایی برای خواندن بهینه است.کمپ Basecamp برنز "Kyoto Ghost" ظاهری ژاپنی و روستایی به خود می گیرد.با این حال ، برای این ساعت ، اعداد رومی با حروف کانجی جایگزین شده اند. برنز این شور و نشاط روستایی زیبا را به ارمغان می آورد که واقعاً به جذابیت آن می افزاید.برای تکمیل مورد برنز CuSn8 ، یک بند چرمی قهوه ای عتیقه دار داریم.


ساعت مچی mk


جالب در مورد این ساعت داشتن دو طول کمربند است: یکی برای تنظیم دفتر و دیگری برای یک شب در شهر. اما قبل از رسیدن به آن ، بیایید نگاهی به اجزای سازنده کیت بیندازیم.ساعت دارای دو شماره گیری فرعی ، اعداد عربی سیاه ، عقربه ساعت و دقیقه آبی و عقربه ثانیه ای قرمز است.در مورد مورد ، شما می توانید بین نقره ای کلاسیک یا گل رز طلای مرسوم ، مد روز انتخاب کنید.


ساعت مچی mgm


سرانجام ، این ساعت فقط دارای یک قاب پشتی شیشه ای است که می توانید با چاپ تصویری به دلخواه ، آن را سفارشی کنید. ساعت سبز Cali دارای یک صفحه شماره گیری است که نیمه بالایی آن در اعداد رومی و نیمه پایینی آن به زبان عربی است. این شامل یک مورد از جنس استنلس استیل 40 میلیمتری و یک لنز پلی کربنات LEXAN است. فقط می توانید حداکثر سه حرف داشته باشید و در چهار قلم مختلف و دو رنگ موجود است. این ساعت همچنین دارای یک حاشیه است که می تواند یک حاشیه سبز ، سیاه یا مایل به رنگ دریایی باشد و یا یک قاب استریل سیاه باشد.


ساعت مچی nino


برای دست دوم هم همینطور.در زیر هر سبک ، گزینه های رنگ اضافی نیز وجود دارد. این شامل یک مورد از فولاد ضد زنگ سیاه و یک کریستال جامع تک گنبد K1 است. با تطبیق مورد مشکی ، یک بند پارچه ای مشکی مقاوم و راحت داریم.


ساعت مچی piaoma


بازوهای پسر عقربه های ساعت می شوند و موقعیت آنها با گذشت زمان تغییر می کند.جنبه مهم دیگری که با طراحی ساعت همگام است ، انتخاب مواد است. تأیید وجود دارد که در انتخاب مواد ، فقط بالاترین کیفیت کار انتخاب می شود.این مواد با کیفیت بالا شامل فولاد 316L ، شیشه یاقوت کبود و پلی کربنات Lexan هستند.برخی از این قطعات در داخل ساخته می شوند ، در حالی که برخی دیگر از تولیدکنندگان معتبری تهیه شده اند که با بسیاری از مارک های سوئیس همکاری می کنند.


ساعت مچی piaget


اما در بیشتر موارد ، ساعت های واگذار شده به راحتی می توانند سفارشی شوند. اکنون ، موارد بسیار بیشتری وجود دارد ، بنابراین شما می توانید با سبک انتخاب کنید یا شاید نگاهی به فروشندگان برتر بیندازید.


ساعت مچی rado طرح darkclassy


هک ، شما حتی می توانید یک حکاکی روی یک قاب پشتی جامد یا یک عکس در یک لیوان اضافه کنید.بهترین قسمت این است که شما قادر خواهید بود هر گزینه و ترکیبی را که روی خود تصویر نشان داده شده است مشاهده کنید.


ساعت مچی stainless steel back


هنگامی که از طرحی که به ایجاد آن کمک کرده اید راضی هستید ، وقت آن است که سفارش دهید و به دستان ماهر پشت ساعتهای Undone اجازه دهید کار خود را انجام دهند. Undone Watches نه تنها ساعت سفارشی شما را پس از مونتاژ برای شما ارسال نمی کند.مطمئن باشید که ساعتهای سفارشی شما ابتدا بر روی سایت دقیقاً آزمایش می شوند تا از کیفیت آنها اطمینان حاصل کنند.بسیاری از ذهن های خلاق و مبتکر به طور خستگی ناپذیری برای ایجاد طراحی برای ساعتهای واگرد کار می کنند.